O nas

 

Szanowni Państwo! 

Od  1990 roku nieprzerwanie zajmujemy się działalnością handlowo - usługową równolegle w kilku branżach . Zdobyte doświadczenie  i wiedza w zakresie prowadzonej działalności oraz ścisły kontakt z Klientem pozwoliły na takie rozszerzenie oraz dobór oferty produktów i usług, aby sprostać oczekiwaniom naszych dotychczasowych Klientów oraz zachęcić Nowych do współpracy.

            Działania nasze skierowane są  w szczególności na obsługę  i  zaopatrywanie firm , instytucji oraz szkół w regionie w materiały eksploatacyjne oraz sprzęt i urządzenia.

Duży nacisk kładziemy  na asortyment  z branży gastronomicznej  w tym urządzenia  oraz meble i akcesoria kuchenne ze stali nierdzewnej.   Chcemy poprzez swoje wieloletnie doświadczenie oraz dobrany umiejętnie asortyment ułatwić pracę naszym Partnerom i Klientom. Stale podnosimy swój poziom wiedzy, aby fachowo odpowiadać na Państwa oczekiwania. Uruchomienie  z początkiem  2012r  platformy sklepowej  działającej pod domeną  www.tuzamow.pl  jest kolejnym krokiem ułatwiającym Klientom  uzyskanie 24 godzinnej możliwości zapoznania się  on-line z aktualną ofertą i złożenia tą drogą zamówienia o dowolnej porze dnia. Zamówiony przez Państwo towar dla stałych Klientów dostarczony będzie na dotychczasowych zasadach niezwłocznie lub w uzgodnionym terminie. Dodatkowo uruchomiony będzie  panel dla stałych  Klientów z wejściem przy pomocy indywidualnie przydzielonego numeru  (tzw. Login). Pozwoli to na bieżący podgląd w system rabatowy jakim jest objęty Klient.      

 Zapewniamy opiekę serwisową większości sprzedawanych przez nas urządzeń i chętnie służymy pomocą w rozwiązywaniu Państwa problemów z zakresu prawidłowej ich eksploatacji.  Prezentowany asortyment jest bardzo rozległy  i obejmuje szeroki zakres tematyczny , jednak wszystko  co posiadamy w ofercie nie było dziełem przypadku lecz wynikało z sugestii Klientów na przestrzeni  wielu lat.  Chcemy  w dalszym ciągu wsłuchiwać się w potrzeby naszych Klientów  i ułatwiać  im , na ile to możliwe rozwiązywać  bieżące  problemy  w prowadzonej przez Nich działalności. 

Dziękując za poświęcony czas,  zapraszamy do zapoznania się z tym co mamy w aktualizowanej na bieżąco ofercie. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania dotyczące konkretnych towarów  oraz  będziemy wdzięczni  za  uwagi  pozwalające  usprawnić  funkcjonowanie naszej platformy sklepowej www.tuzamow.pl . Nasze motto na przyszłość to „uczyć się dla i czerpać inspirację od swoich Klientów”.